Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
 

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Bądkowie

ul. Włocławska 13, 87-704 Bądkowo

 

Zapytania ofertowe

DOKUMENTY, strona 1:

„Dostawa ekogroszku do budynku Szkoły Podstawowej w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Bądkowie”

Utworzono dnia 09.10.2023

   Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Bądkowie zaprasza do złożenia oferty cenowej w postępowaniu, którego przedmiotem jest: „Dostawa ekogroszku do budynku Szkoły Podstawowej w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Bądkowie”.Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Bądkowie zaprasza do złożenia oferty cenowej w postępowaniu, którego przedmiotem jest: „Dostawa ekogroszku do budynku Szkoły Podstawowej w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Bądkowie”.

Dostawa pomocy dydaktycznych i wyposażenia w ramach projektu pt. „Rozwój kompetencji kluczowych uczniów Szkoły Podstawowej w Gminie Bądkowo”

Utworzono dnia 30.05.2023

  Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego ogłasza zadanie: Dostawa pomocy dydaktycznych i wyposażenia w ramach projektu pt. „Rozwój kompetencji kluczowych uczniów Szkoły Podstawowej w Gminie Bądkowo” realizowanego w ramach RPO Województwa Kujawsko-Pomorskiego współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Zapytanie ofertowe „Zakup i dostawa 2 szt. monitorów interaktywnych ze ściennymi uchwytami montażowymi oraz 2 szt. laptopów z oprogramowaniem”.

Utworzono dnia 13.12.2022

   Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Bądkowie zaprasza do złożenia oferty cenowej w postępowaniu, którego przedmiotem jest: „Zakup i dostawa 2 szt. monitorów interaktywnych ze ściennymi uchwytami montażowymi oraz 2 szt. laptopów z oprogramowaniem”.

czytaj dalej » na temat: Zapytanie ofertowe „Zakup i dostawa 2 szt. monitorów interaktywnych ze ściennymi uchwytami montażowymi oraz 2 szt. laptopów z oprogramowaniem”.

Zapytanie ofertowe - Dostawa ekogroszku do budynku Szkoły Podstawowej w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Bądkowie

Utworzono dnia 01.12.2022

   Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Bądkowie zaprasza do złożenia oferty cenowej w postępowaniu, którego przedmiotem jest: „Dostawa ekogroszku do budynku Szkoły Podstawowej w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Bądkowie”.

czytaj dalej » na temat: Zapytanie ofertowe - Dostawa ekogroszku do budynku Szkoły Podstawowej w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Bądkowie

Zapytanie ofertowe - Dostawa ekogroszku do budynku Szkoły Podstawowej w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Bądkowie na sezon grzewczy 2022/23

Utworzono dnia 05.10.2022

   Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Bądkowie zaprasza do złożenia oferty cenowej w postępowaniu, którego przedmiotem jest: „Dostawa ekogroszku do budynku Szkoły Podstawowej w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Bądkowie” na sezon grzewczy 2022/23.

Zapytanie ofertowe - „Dostawa oleju opałowego lekkiego do budynku w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Bądkowie na sezon grzewczy 2022/2023”

Utworzono dnia 03.10.2022

   Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Bądkowie zaprasza do złożenia oferty cenowej w postępowaniu, którego przedmiotem jest: „Dostawa oleju opałowego lekkiego do budynku w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Bądkowie na sezon grzewczy 2022/2023”.

czytaj dalej » na temat: Zapytanie ofertowe - „Dostawa oleju opałowego lekkiego do budynku w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Bądkowie na sezon grzewczy 2022/2023”

Informacje

Liczba wyświetleń: 9976
Utworzono dnia: 21.09.2021

Historia publikacji

  • 30.05.2023 15:25, Administrator
    Dodanie dokumentu: Dostawa pomocy dydaktycznych i wyposażenia w ramach projektu pt. „Rozwój kompetencji kluczowych uczniów Szkoły Podstawowej w Gminie Bądkowo”
  • 13.12.2022 11:51, Administrator
    Dodanie dokumentu: Zapytanie ofertowe „Zakup i dostawa 2 szt. monitorów interaktywnych ze ściennymi uchwytami montażowymi oraz 2 szt. laptopów z oprogramowaniem”.
  • 01.12.2022 11:29, Administrator
    Dodanie dokumentu: Zapytanie ofertowe - Dostawa ekogroszku do budynku Szkoły Podstawowej w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Bądkowie