Utworzono dnia 08.10.2019

27 stycznia 2000 roku o godzinie 16.00 w Publicznym Gimnazjum w Bądkowie odbyła się choinka. W uroczystości wzięły udział następujące osoby: pani dyrektor, rada pedagogiczna, rodzice i młodzież gimnazjalna. Wszyscy przybyli zgromadzili się w sali gimnastycznej. uroczystość rozpoczęła "Szopka Polityczna" w naszym wykonaniu. Czuliśmy się wyróżnieni, ponieważ pierwszy raz wystąpiliśmy w naszej szkole.

Następnie zabrała głos pani dyrektor. W swym wystąpieniu pochwaliła naszą klasę, za przygotowanie części artystycznej. Kolejnym punktem programu było rozdawanie paczek. Młodzież odebrała swoje prezenty i następnie bawiła się na upragnionej dyskotece. O godzinie 20.00 autokar odwiózł dzieci do domu. Choinka przebiegła w miłej atmosferze. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku uda się równie dobrze. (Kasia Pacholska Ic)