Jasełka, opłatek wigilijny ... i ferie zimowe

Utworzono dnia 29.11.2019

Jak co roku, przed feriami świątecznymi, w naszej szkole przygotowywana jest szczególna uroczystość, wprowadzająca całą społeczność szkolną w misterium Świąt Bożego Narodzenia. W tym roku program jasełkowy przygotowały dwie panie: Agnieszka Figas i Wioletta Niemczyk – oj działo się działo, gdy po scenie biegało stado diablątek. Chór wspaniale do występu przygotował Tomasz Centkowski. Po występie uczniów i życzeniach złożonych przez dyrektora szkoły oraz dostojnych gości: Janusza Zarembę – wójta gminy oraz Andrzeja Wódkowskiego – przewodniczącego komisji oświaty, został rozstrzygnięty szkolny konkurs na szopkę noworoczną. Tę szczególną uroczystość gimnazjalna zakończyło spotkanie opłatkowe nauczycieli i pracowników obu szkół oraz wspomnianych wcześniej gości. (JN)