Mistrzowie pędzla w naszej szkole...

Utworzono dnia 29.11.2019

Zawsze miło jest pisać o sukcesach naszych gimnazjalistów, bowiem każdy z nich jest spełnieniem uczniowskiego ślubowania i osobistego zobowiązania się do godnego reprezentowania szkoły na zewnątrz. 17 listopada w Raciążku - w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym Dla Dzieci „Gdybym był malarzem” - III miejsce zajął Marcin Majchrzak z klasy IIIb, natomiast Konrad Kaszubski z klasy IIb – otrzymał wyróżnienie.

A że artystów w naszej szkole nie brakuje – z przyjemnością informujemy, że równie znaczący sukces artystyczny w Powiatowym Konkursie Plastycznym na projekt plakatu profilaktycznego pn.: „Nastolatka wyczyny bez narkotyków, alkoholu i nikotyny” – III miejsce uzyskała Karolina Andrzejewska z klasy IIIb. W tych sukcesach swój mały udział ma również Małgorzata Hejman – nauczycielka sztuki, pod okiem której uczniowie przygotowywali się do Konkursów . Gratulacje. (JN)