Nasi sportowcy w czołówce wojewódzkiej

Utworzono dnia 29.11.2019

17 stycznia na łamach „Gazety kujawskiej” uważni czytelnicy znaleźli interesujący artykuł: „Nie brak talentów” Początek roku to zawsze okazja do rankingów i porównań. Otóż Kujawsko-Pomorski Związek Lekkoatletyki opublikował oficjalne listy rankingowe najlepszych sportowców, wśród których nie tylko znaleźli się sportowcy z naszego regionu, ale (co szczególnie cieszy) również z naszej gminy. Tak, tak – naszej gminy – choć w artykule przypisano ich do powiatu aleksandrowskiego. W tym gronie najlepszych z najlepszych - w kategorii młodzików znaleźli się: Małgorzata Kulpa i Krzysztof Madajczyk. W gronie juniorów młodszych znalazł się Marcin Nowakowski. Brawa dla sportowców, ale przede wszystkim ich nauczyciela – Zdzisława Etynkowskiego. (JN)