Zdolnych mamy gimnazjalistów, Michasia została pierwszą w nowym roku szkolnym laureatką konkursu

Utworzono dnia 29.11.2019

Tak, tak – zdolnych, pomysłowych i przedsiębiorczych. Michasia Waszkiewicz (już drugoklasistka) wykorzystała zdolności fotograficzne – wysyłając zrobione przez siebie zdjęcie na konkurs „Gazety pomorskiej” FOTO PSTRYK. Ponieważ nie wszyscy gimnazjaliści są czytelnikami naszej regionalnej gazety – z przyjemnością informujmy, że Michasia została pierwszą laureatką tej foto-zabawy. Brawa za pomysł i jego wykonanie. Do końca roku szkolnego jeszcze wiele, wiele dni i na pewno w jej ślady pójdzie wielu gimnazjalistów. Bardzo byśmy sobie tego życzyli, aby szkolna kronika „spuchła” od Waszych sukcesów. (JN)