Kolejny duży sukces

ROZSTRZYGNIĘCIE OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU HISTORYCZNEGO

„WOJENNE LOSY”

***
Ogólnopolski Związek Żołnierzy Batalionów Chłopskich i Zakład Historii Ruchu Ludowego - Fundacja Rozwoju uprzejmie informują, że na konkurs prowadzony pod patronatem Ministra Edukacji Narodowej: „Wojenne losy” wpłynęło 800 prac: 322 ze szkół podstawowych, 354 z gimnazjów, 124 ze szkół średnich.

W kategorii gimnazjów nagrodę otrzymuje:

Agnieszka NIEMCZYK klasa IIIa
Publiczne Gimnazjum im. Władysława Stanisława Reymonta w Bądkowie
ul. Włocławska 13
87-704 Bądkowo
OPIEKUN: Józef Nowakowski

Organizatorzy konkursu podkreślają wysoki poziom nagrodzonych i wyróżnionych prac doceniając szczególnie oryginalne i różnorodne formy prezentacji tematu, dociekliwość autorów oraz ich zaangażowanie emocjonalne.
Organizatorzy postanowili przekazać laureatom oraz pozostałym autorom prac konkursowych wyrazy uznania w formie dyplomów. Wyrazy uznania i podziękowania za opiekę merytoryczną, zainteresowanie tematem konkursu swoich uczniów i udzielanie wsparcia młodzieży przy pisaniu i tworzeniu prac zostaną również przekazane nauczycielom i opiekunom uczestników konkursu.
Termin uroczystości rozdania nagród podany zostanie w odrębnym komunikacie.

Dyrektor ZHRL dr Janusz Gmitruk
Prezes Zarządu Głównego OZŻBCh Stanisław Ozonek