PRIMA APRILIS w szkole

Utworzono dnia 29.11.2019

Piątek – 1 kwietnia - był bardzo ciekawym i pełnym humoru dniem. Zgodnie z propozycją Samorządu Uczniowskiego w PRIMA APRILIS miał miejsce w naszym gimnazjum konkurs na najciekawsze przebranie. Chłopcy zaprezentowali się w damskich kreacjach, a dziewczyny ubrały stroje typowo męskie. Trudno było czasami rozpoznać niektóre osoby! Tak świetnie wyglądały w nowym „wcieleniu”!

Po trzeciej godzinie lekcyjnej wszyscy udali się na salę gimnastyczną, aby kibicować drużynom z klas III A i III B, które rozegrały mecz siatkarski. Oczywiście zespoły grały w swoich barwnych strojach. Nawet spódnice wcale nie przeszkadzały! Mecz zakończył się remisem. W przerwie rozgrywek sportowych uczniowie mieli okazję wysłuchać żartobliwej piosenki w wykonaniu Grzegorza Wasielewskiego z kl. II A przebranego za Aleksis.

Na zakończenie poszczególne klasy zaprezentowały swoje przebrania. Wrażenia z pokazu mody były znakomite, ponieważ niemal wszyscy gimnazjaliści postarali się, by tego dnia wyglądać troszeczkę inaczej. Największe brawa zdobył Grzegorz Wasielewski, który wcielił się w postać słynnej Aleksis. Mamy nadzieję, że wszyscy wyśmienicie się bawili. (Samorząd Uczniowski)