Projekt edukacyjny zaprezentowany

Utworzono dnia 29.11.2019

W dniu dzisiejszym rozpoczęła się prezentacja projektów edukacyjnych realizowanych przez uczniów klas II. Pierwszą grupę uczestników stanowiły następujące osoby: Anna Sikorska, Anna Czyżewska, Rafał Grzelak, Adrian Kralski, Jarosław Kretkowski, Damian Kuropatwiński oraz Dawid Szczupakowski. Opiekunem tej siódemki był Pan Zdzisław Etynkowski.

Projekt pn. Turniej Wiedzy „Na olimpijskim szlaku” zakładał promocje idei olimpijskiej wśród uczniów i nauczycieli naszego gimnazjum. Realizacje zadań podzieliliśmy na trzy etapy:

1. Turniej Wiedzy dla wszystkich uczniów szkoły w dniu 20 kwietnia.

2. Półfinał dla 20 osób, które zdobyły największą liczbę punktów - 11 maja.

3. Finał Turnieju dla 4 najlepszych w dniu dzisiejszym.

Na uroczystej prezentacji przed całą szkołą wyróżnionych dyplomami zostało 16 półfinalistów projektu. W finale udział wzięli: Marta Pinińska, Damian Sobkowski, Jakub Rewers, Agnieszka Rumińska, którzy odpowiedzieli na 5 pytań o tematyce olimpijskiej przygotowanych przez Pana Zdzisława Etynkowskiego.

Najlepszym w gronie finalistów okazała się Marta Pinińska zdobywając 15 punktów. Następne miejsca zajęli: Damian Sobkowski, Justyna Rumińska, Jakub Rewers. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom oraz zapraszamy do obejrzenia galerii z uroczystego finału.