"VII Narodowy Dzień Życia" z nagrodami

Utworzono dnia 29.11.2019

W związku z Dniem Świętości Życia i VII Narodowym Dniem Życia Duszpasterstwo Rodzin Diecezji Włocławskiej, Kujawsko – Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli we Włocławku oraz włocławski oddział Katolickiego Stowarzyszenia ”Civitas Christiana” zaproponowali udział w konkursach: poetyckim na wiersz o rodzinie, plastycznym – „Stół rodzinny szkołą dialogu i kultury”.

W dniu 25 marca 2011r. po Mszy Świętj, koncercie i projekcji filmu „Pójdź za mną. Testament Jana Pawła II”. Po długich oczekiwaniach odbyła się ostatnia cześć programu, czyli rozstrzygnięcie konkursów ogłoszonych w związku z VII Narodowym Dniem Życia, w których zaprezentowali swoje prace także uczniowie z naszego gimnazjum. W kategorii plastycznej: I miejsce zajął Jakub Maćczak, a III - Monika Wyrzykowska. W kategorii poetyckiej Marta Pinińska zdobyła wyróżnienie. Za te osiągnięcia nagrodzone ich książkami i dyplomami.