„Zakręcona akcja”- podsumowanie II etapu!

Utworzono dnia 29.11.2019

W piątek 8 kwietnia zakończyliśmy II etap „Zakręconej akcji”. Przypomnijmy, że już w pierwszym półroczu zbieraliśmy nakrętki po napojach dla chorej na mukowiscytozę Amelki. Pieniążki uzyskane ze sprzedaży nakrętek zasiliły konto dziewczynki i zostały przeznaczone na zakup sprzętu specjalistycznego, który pomaga Amelce walczyć z nieuleczalną chorobą. W drugim etapie wszystkie klasy prowadziły zaciętą rywalizację, by zgromadzić jak najwięcej nakrętek. Uczennice z kl. III A – przedstawicielki Samorządu Uczniowskiego - komisyjnie zważyły wszystkie nakrętki. Tym razem wspólnymi siłami zebraliśmy 55,25 kg. Więcej niż za pierwszym razem! Zebrane nakrętki odbierze (jak poprzednio) tata Grzegorza Wasielewskiego (kl. II A).

Poszczególne klasy otrzymały punkty za zbiórkę nakrętek. Punkty te zostaną wliczone do ogólnej rywalizacji na „Najaktywniejszą klasę gimnazjum roku 2010/2011”. Poniżej przedstawiamy szczegółowe wyniki:

I miejsce - 8 punktów klasa III B za 14,4 kg

II miejsce - 7 punktów klasa III A za 10,3 kg

III miejsce - 6 punktów klasa II A za 10,2 kg

IV miejsce - 5 punktów klasa I C za 5,65 kg

V miejsce - 4 punkty klasa II C za 5,6 kg

VI miejsce - 3 punkty klasa II B za 5,55 kg

VII miejsce - 2 punkty klasa IA za 2,15 kg

VIII miejsce - 1 punkt klasa I B za 1,4 kg

Podsumowanie III etapu „Zakręconej akcji” nastąpi na początku czerwca. Dziękujemy wszystkim uczniom za ich wrażliwość i olbrzymie zaangażowanie. Zachęcamy do dalszej zbiórki!(Samorząd Uczniowski)