To jakiś żart

Utworzono dnia 26.11.2019

W niedzielę (1 kwietnia) ukazał się poniższy artykuł, który oczywiście był żartem podpisanym przez (PA) czyli Prima Aprilis. Okazało się, że młodzież naszej szkoły zna się na żartach i nie zasypała pana Dyrektora jajkami. Znaleźli się jednak uczniowie, którzy również zażartowali i przynieśli ugotowane na twardo i podpisane jajka. Oczywiście dla  nich nagroda na najbliższym apelu i jajka do zwrotu. :)

"W dniu dzisiejszym został ogłoszony „Konkurs na sałatkę jajeczną”, w związku z tym zwracam się do całej społeczności szkolnej o włączenie się do Naszego nowego przedsięwzięcia.

Każdy uczeń chcący włączyć się do akcji zbierania produktów, proszony jest o przyniesienie na poniedziałek jednego ugotowanego na twardo jajka, które musi być czytelnie podpisane (imię i nazwisko) na skorupce (substancją nie przenikającą do jadalnej części jajka). Do akcji mogą włączyć się również nauczyciele i pracownicy naszej szkoły, którzy proszeni są o przyniesienie dwóch jajek.

Na wszystkich czekają bardzo atrakcyjne nagrody. Składanie jajek i odbiór nagród w gabinecie dyrektora szkoły pokój nr 4 (przed rozpoczęciem swoich zajęć). Zapraszamy do wzięcia udziału w naszym kolejnym projekcie. (PA)"