Dzień Otwarty w naszym gimnazjum

Utworzono dnia 21.11.2019

23 czerwca Samorząd Uczniowski zorganizował w naszym gimnazjum Dzień Otwarty, na który zostali zaproszeni uczniowie klas VI wraz z ich wychowawcami. Głównym celem tej imprezy było zaprezentowanie gościom jak wygląda nasze życie szkolne, zarówno od strony nauki, jak i zajęć dodatkowych, które uatrakcyjniają w niej codzienny pobyt. Dwie uczennice z klasy III b - Justyna Wienconek i Karolina Puchalska przedstawiły najważniejsze osiągnięcia naszych gimnazjalistów w konkursach, olimpiadach oraz projektach edukacyjnych. Poza tym Ania Golenia zaśpiewała kilka utworów muzycznych, uczniowie z kl. II b i III b przygotowali krótkie scenki kabaretowe, a dziewczyny z kl. II c i III b zatańczyły dwa układy taneczne do znanych piosenek. Następnie zaproszeni goście mieli zorganizowany czas na boisku szkolnym, gdzie czekały na nich atrakcje sportowe – przygotowane przez pana Z. Etynkowskiego. Niespodzianką dla wszystkich obecnych był poczęstunek: grillowane kiełbaski, bułka oraz napój ufundowane przez Radę Rodziców (za przygotowanie poczęstunku szczególne podziękowania dla państwa Kulpów oraz pań z obsługi).

Dziękujemy za udaną imprezę i zapraszamy na Dzień Otwarty za rok. (SU)