Utworzono dnia 08.11.2019

25 maja 2015r. z inicjatywy Samorządu  Uczniowskiego został zorganizowany Dzień Otwarty w gimnazjum, na który zostali zaproszeni uczniowie klas VI wraz z wychowawcami. Gimnazjaliści w przygotowanym programie przedstawili gościom jak poszerzają w gimnazjum swoją wiedzę oraz rozwijają swe zdolności recytatorskie, muzyczne, aktorskie oraz gimnastyczne. Uczniowie klas VI mogli wysłuchać i zobaczyć występy przygotowane przez: Justynę Polak, Magdalenę Lityńską, Patryka Haziaka i Huberta Rewersa, Andżelikę Danielewską, Kamilę Niewiadomską, Dominika Taczkowskiego oraz Annę  Piernikowską i Aleksandrę Muchar. Po części artystycznej szóstoklasiści oraz gimnazjaliści przeszli na boisko szkolne, gdzie została przygotowana przez pana Zdzisława Etynkowskiego ogólnopolska akcja Polska Biega. (S.U.)