Siatkarki - Turniej w Witowie. Piłkarze- Coca-Cola Cup 2015

Utworzono dnia 07.11.2019

Bardzo dobrze spisały się nasze siatkarki w turnieju w Witowie. W zawodach z udziałem pólfinalistek wojewódzkich siatkarek PG w Witowie, dziewcząt PG w Lubrańcu i PG w Sompolnie zajęły II miejsce. Wyniki naszego zespołu: PG Bądkowo – PG Sompolno 2:0, PG Bądkowo – PG Lubraniec 2:0, PG Bądkowo – PG Witowo 1:2. W turnieju zwyciężyły siatkarki PG Witowo. Skład naszego zespołu: Aleksandra Muchar, Aleksandra Lewandowska, Dominika Biermanowska, Joanna Piotrowska, Kamila Niewiadomska, Klaudia Podlewska, Justyna Polak, Justyna Walczak, Patrycja Drążkiewicz.

Nasi piłkarze nożni wygrali rozegrany w Lubaniu na „Orliku” turniej eliminacyjny Coca – Cola Cup 2015. Zwyciężyli kolejno Gimnazjum Lubanie 2:1, Zespół Szkół nr. 11 Włocławek 3:0 oraz Publiczne Gimnazjum Zbrachlin 4:1. Z kompletem 9 pkt. awansowali do półfinału turnieju wojewódzkiego. Skład drużyny: Gracjan Biermanowski, Mikołaj Piernikowski, Dominik Taczkowski, Patryk Możdżeń, Dawid Pogodziński, Marcin Chlewicki, Dominik Nowak, Bartłomiej Kramarski, Patryk Kramarski, Andrzej Kapuściński. Gratulacje i sportowe brawa dla naszych zespołów. (Z. E.)