Szkolny MAM TALENT

Utworzono dnia 07.11.2019

24 kwietnia 2015r. w naszym gimnazjum został zorganizowany z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego szkolny konkurs "MAM TALENT". Do udziału w nim zgłosiło się wielu uczniów, którzy zaprezentowali swoje umiejętności muzyczne, recytatorskie, taneczne i gimnastyczne.

Uczestnicy konkursu: Marta Haziak, Claudia Niewiadomska i Patryk Chlewicki - uczniowie z kl. Ia; Karolina Jasińska, Natalia Wilińska, Kinga Pawlak, Patrycja Drążkiewicz i Justyna, Walczak - uczennice z kl. Ib; Aleksandra Muchar, Joanna Piotrowska i Justyna Polak - uczennice kl. IIa; Kamila Krajewska i Kamila Niewiadomska - uczennica kl. IIb; Marta Przekwas, Magdalena Lityńska, Karolina Bergunda, Jakub Wódkowski i Mateusz Zaborowski - uczniowie z kl. IIIa; Magdalena Baryza, Bartosz Baryza, Patryk Haziak, Hubert Rewers i Dominik Taczkowski - uczniowie z kl. IIIb; Anna Piernikowska, Weronika Kwiatkowka i Andżelika Danielewska - uczennice kl. IIIc.

Imprezę poprowadziły Iwona Gostyńska i Martyna Pawlak. Występy uczniów oceniało jury w następującym składzie: pani wicedyrektor Beata Wyborska, pani Małgorzata Kwiatkowska oraz pan Paweł Popławski. Na zakończenie konkursu członkowie jury jednogłośnie stwierdzili, iż uczniowie, którzy zaprezentowali swoje umiejętności wykazali się ogromnym talentem w różnych dziedzinach i postanowili nagrodzić wszystkich uczestników "MAM TALENT" specjalnie przygotowanymi medalami.

Gratulujemy wszystkim osobom występującym i mamy nadzieję, że w przyszłym roku nie zabraknie chętnych osób do udziału w szkolnym konkursie "MAM TALENT". Ponadto składamy serdeczne podziękowania dla pani Małgorzaty Strzeleckiej za pomoc w przygotowaniu imprezy oraz panom Zdzisławowi Etynkowskiemu i Januszowi Graczykowi, a przede wszystkim wspaniałej widowni, która gorąco kibicowała uczestnikom konkursu. (Samorząd Uczniowski)