Ferie z piłką siatkową

Utworzono dnia 08.11.2019

Dla lubiących ruch i siatkówkę nie mogło być nudno podczas ferii zimowych. Przez cztery dni mogliśmy doskonalić siatkarskie umiejętności, rywalizować, czynnie wypoczywać i dobrze się bawić w gronie gimnazjalistów i licealistów. W trzecim dniu zajęć zorganizowaliśmy Turniej Piłki Siatkowej Chłopców o Puchar Wójta Gminy Bądkowo, w którym zmierzyły się trzy zespoły: uczniowie z Zespołu Szkół Technicznych we Włocławku, licealiści - absolwenci naszego gimnazjum oraz reprezentujący gimnazjum UKS „Sokół”. Po wielkich emocjach i bardzo dobrym poziomie gier turniej wygrali absolwenci, drugie miejsce zajęła reprezentacja gimnazjum a trzecie siatkarze z Włocławka.

Puchary wraz gratulacjami i uznaniem za umiejętności siatkarskie uczestnikom wręczył fundator Wójt Gminy Bądkowo Pan Ryszard Stępkowski.

Wyniki turnieju: ZST – Absolwenci 1:2, Absolwenci – UKS „Sokół” 2:0, UKS „Sokół” – ZST 2:1. (Z.E.)