Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Bądkowie

Siatkarze na V mijescu w województwie. Tenisiści stołowi w półfinale wojewódzkim

Utworzono dnia 12.11.2019

Bardzo dobry i …trochę pechowy półfinałowy turniej wojewódzki w piłce siatkowej rozegrali nasi siatkarze w Toruniu. W pierwszym meczu wygrali ze zwycięzcami ćwierćfinału w Lipnie siatkarzami z Karnkowa 2:0. W meczu o awans do najlepszej czwórki województwa ulegli 1:2 (26:24, 27:29, 13:15) siatkarzom z Dębowej Łąki. Gratulujemy i cieszymy się z trzeciego z rzędu awansu do „elity” siatkarskiej województwa.

Nasi mistrzowie Powiatowej Gimnazjady, tenisiści stołowi w drużynie w ubiegłym roku zajęli trzecie miejsce w ćwierćfinale wojewódzkim, ale tym razem stanęli na najwyższym podium tych zawodów. W rozegranym w Karnkowie ćwierćfinale wojewódzkim z udziałem sześciu mistrzów powiatów i mistrza i wicemistrza Włocławka zajęli pierwsze miejsce. W I grupie wygrali 3:1 z „Długoszem” Włocławek, 3:1 z Publicznym Gimnazjum w Piotrkowie Kujawskim, ulegli 2:3 tenisistom z Izbicy Kujawskiej. W półfinale wygrali 3:1 z tenisistami Publicznego Gimnazjum w Rypinie. W finale zawodów ponownie spotkali się z zespołem z Izbicy Kujawskiej wygrywając po wyjątkowych emocjach i wysokim poziomie gier 3:2. Nasz zespół mistrzowski zagrał w składzie: Dawid Pogodziński, Dominik Nowak oraz Patryk Możdżeń. BRAWO. (Z.E.)