Nasi są WIELCY w konkursie "O Wielkich Polakach"

Utworzono dnia 13.11.2019

Czwartek 16 lutego okazał się dniem bardzo szczęśliwym dla siódemki naszych uczniów, którzy przystąpili w Toruniu do etapu rejonowego Interdyscyplinarnego Konkursu „O Wielkich Polakach”. Nie tylko cała siódemka zakwalifikowała się do Finału, w którym powalczą o wycieczkę do Rzymu i rowery górskie, ale to nasi uczniowie, (podobnie jak rok temu) zajęli trzy pierwsze miejsca z wynikami bliskim ideału. Do zdobycia było 100 punktów, aby przejść do III etapu wystarczyło 75.

I miejsce wywalczyła nasza pierwszoklasistka – Martyna Kumor – 98 pkt, II miejsce – Angelika Świercz – 97 pkt, III miejsce - Igor Deptulski – 96 pkt, Na V miejscu znalazła się Natalia Palińska – 89 pkt, na VIII- Marlena Biernacka – 84 pkt, na IX - Justyna Salamońska – 83 pkt, a na XIII Natalia Wiśniewska – 79 pkt.

16 marca w Urzędzie Marszałkowskim nasi Wielcy powalczą o czołowe miejsca – trzymajmy kciuki za ich powodzenie. Podziękowania dla pani Izy Rutkowskiej i pana Leszka Wiśniewskiego za dowiezienie uczniów do Torunia.) (JN)