Targi edukacyjne szkół ponadgimnazjalnych w naszej szkole

Utworzono dnia 13.11.2019

24 kwietnia 2017r. ,jak co roku, odbyły się na terenie naszej szkoły targi edukacyjne szkół ponadgimnazjalnych. Z uwagi na to, że 23 marca uczestniczyliśmy w Targach Szkół Pracy i Zawodów we Włocławku, w których promowały się wszystkie włocławskie szkoły, do nas zaprosiliśmy  pozostałe, będące w kręgu naszego zainteresowania. Gościliśmy przedstawicieli ZSNr1 (tzw. Ogrodnik”) i ZSNr2 („Hubal”) z Aleksandrowa Kujawskiego, liceum salezjańskie również z Aleksandrowa Kuj., ZSiCKR w Starym Brześciu, Zasadniczą Szkołę Zawodową „Start” we Włocławku, oraz Liceum Ogólnokształcące „AbiS” we Włocławku. Wśród przybyłych nauczycieli znaleźli się również absolwenci bądkowskiego gimnazjum.

Zapoznano nas z szeroką ofertą edukacyjną i przedstawiono nam atuty szkół. Zostaliśmy również obdarowani gadżetami reklamowymi, oraz poczęstowani słodkościami. Po tym spotkaniu mamy nadzieję, że każdy z uczniów wie, gdzie i w jaki sposób odnaleźć się w nowych realiach, w nowych szkołach. (M.K)