Walentynkowe Karaoke

Utworzono dnia 13.11.2019

Z niewielkim opóźnieniem uczciliśmy święto walentynkowe piosenkami o miłości. Jeszcze przed feriami ogłosiliśmy listę utworów, które uczestnicy mieli przygotować wokalnie do konkursu karaoke. Chętne osoby losowały piosenki i je wykonywały. Zgłosiło się 16 uczniów i uczennic. Martyna, Weronika, Claudia, Aleksandra, Ewelina, Karina i Joanna, Igor, Julia, Karolina i Martyna, Oliwia i Weronika, Martyna, Marta, Paulina.

Prowadząca - Natalia Wilińska - podkreśliła na samym początku, że uczestnicy mają nie lada wyzwanie, polegające na losowaniu utworu tuż przed występem. Dodała im otuchy i zachęciła ich na tyle, że "z niewielką dozą nieśmiałości" wystąpili przed szkolną publicznością.

Wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni gromkimi brawami, dyplomami i słodkimi upominkami. I miejsce zajęła Ewelina Kwiatkowska, II Iza Danielewska, III natomiast Claudia Niewiadomska. Jurorami konkursu byli: ks. S. Tomczak, p. M. Kwiatkowska, p. P. Popławski.

Dziękujemy organizatorom za przygotowanie imprezy: Samorządowi Uczniowskiemu., p. Małgorzacie Kwiatkowskiej i p. Januszowi Graczykowi. (N.W.)