Bitwa na głosy

Utworzono dnia 22.10.2021

25 lutego 2021 roku w auli Liceum Ogólnokształcącego im. Władysława Łokietka w Radziejowie odbył się Międzyszkolny Konkurs Wokalny "Bitwa na głosy”. Celem konkursu było upowszechnienie kultury muzycznej wśród młodzieży, umożliwianie dzieciom i młodzieży publicznej prezentacji umiejętności wokalnych, promocja talentów i motywowanie artystów do systematycznego doskonalenia swoich umiejętności oraz kształtowanie umiejętności współzawodnictwa.

Naszą szkołę w konkursie reprezentowała Natalia Banasiak. Jury oceniając umiejętności wokalne, dobór repertuaru, interpretację utworu, umuzykalnienie oraz ogólny wyraz artystyczny i zaangażowanie postanowiło przyznać Natalii  trzecie miejsce w kategorii - uczniowie klas 4-6. Cieszymy się z wyniku Natalki i życzymy kolejnych sukcesów wokalnych. (I.L-P.)