„Mamo, Tato, dziękuję za to, że jestem.” – rozstrzygnięcie konkursu

Utworzono dnia 12.07.2021

Na początku marca został ogłoszony konkurs plastyczny dla dzieci z przedszkola i oddziałów przedszkolnych pt. „Mamo, tato dziękuję za to, że jestem.” Celem konkursu było uwrażliwianie dzieci na wartości rodzinne, poszerzanie twórczej działalności plastycznej i artystycznej dzieci, motywowanie dzieci do wykonywania dodatkowych działań. Tematem przewodnim wykonywanych prac była rodzina, a technika była dowolna. 25.03. nastąpiło rozstrzygniecie konkursu, do którego sumie zgłoszono 35 prac. Zostały one ocenione, nagrodzone i wyróżnione w kilku kategoriach wiekowych. Wyniki przedstawiają się następująco:

Kategoria wiekowa 3-latki:
I m-ce Nikola Galczak
II m-ce Mikołaj Galczak
III m-ce Nikodem Kowalski

Kategoria wiekowa 4-latki:
I m-ce Helena Pańka oraz Martyna Kretkowska
II m-ce Kevin Galczak
III m-ce Szymon Słomczewski

Kategoria wiekowa 5-latki:
I m-ce Dawid Kozłowski
II m-ce Wiktor Drążkowski, Kacper Galczak oraz Aleksandra Gawrońska
III m-ce Amelia Kuś oraz Jolanta Molenda
Wyróżnienie: Mikołaj Dąbek, Gabriela Grzanka, Anna Jaskólska, Mikołaj Koss, Nel Kubiak, Ksawery Kwiatkowski, Igor Lasota, Julia Makowska, Wiktor Przekwas - Budziszewski, Nikola Ratajczyk, Joanna Uchwat, Julian Woźniak, Jan Kiciński, Igor Klimczewski.

Kategoria wiekowa 6-latki:
I m-ce Kacper Kozłowski
II m-ce Szymon Wawrzyńczak
III m-ce Kamil Pawlak
Wyróżnienie: Zofia Gapska, Alicja Kudlińska, Maja Piotrowska, Wiktoria Trawińska, Gabriela Szopa.

Nagrodzone i wyróżnione dzieci otrzymały dyplomy oraz nagrody książkowe. Serdecznie dziękujemy anonimowemu sponsorowi za ufundowanie nagród dla wszystkich uczestników. Każda praca była piękna i wyjątkowa, bo stworzona z miłości i w podziękowaniu dla Rodziców. Uczestnikom bardzo dziękujemy za tak liczny udział, a rodzicom za spędzenie z dzieckiem czasu oraz uświadomienie mu, że ten cenny dar - ŻYCIE - ma od RODZICÓW. (E.Ż., M.G., R.K.)

„Mamo, Tato, dziękuję za to, że jestem.”

Utworzono dnia 12.07.2021, 09:32