Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka w naszej szkole

Utworzono dnia 29.09.2020

W poniedziałek (21.09.2020r.) obchodziliśmy w naszym przedszkolu Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Celem ustanowienia tego święta była popularyzacja wychowania przedszkolnego oraz podkreślenie wagi edukacji przedszkolnej w rozwoju dzieci.

Tego dnia wszystkie przedszkolaki miały na sobie stroje w kolorze niebieskim. Bawiliśmy się przy największych przebojach muzycznych dla dzieci, braliśmy udział w konkurencjach sportowych i zabawach integracyjnych. Był też słodki poczętunek – pyszne babeczki przygotowane przez mamy naszych pociech. Na zakończenie wesołej zabawy dzieci wyszły na boisko szkolne i wypuściły w niebo niebieskie balony. Radość, śmiech i głośny doping uczestników świadczyły o wspaniałej zabawie. Otrzymane dyplomy i upominki sprawiły, że wszystkie dzieci poczuły się dumne z tego, że są przedszkolakami. (R.B.)

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka w naszej szkole

Utworzono dnia 29.09.2020, 11:16