Uwaga!!! - Ósmoklasiści

Utworzono dnia 10.05.2021

W dniach 25-27 maja 2021r. na terenie naszej szkoły odbędzie się egzamin ósmoklasisty. W związku z panującą pandemią i wynikającymi z tego faktu obostrzeniami w załączniku poniżej przekazujemy wytyczne przygotowane przez MEN, CKE i GIS na temat szczegółowych rozwiązań dotyczących organizowania i przeprowadzania egzaminu ósmoklasisty.

W drugim załączniku przedstawiamy szczegółowe zasady bezpieczeństwa i przebiegu egzaminu klas ósmych w roku szkolnym 2020/21 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Bądkowie.

Wnioski o przyjęcie do klas pierwszych szkoły ponadpodstawowej wraz z dokumentami będzie można składać od 17 maja do 21 czerwca, a w przypadku oddziałów dwujęzycznych, międzynarodowych, wstępnych, sportowych, mistrzostwa sportowego, przygotowania sportowego oraz oddziałów, do których obowiązuje sprawdzian uzdolnień kierunkowych - od 17 do 31 maja. Szcegółowe informacje w trzecim załączniku. (dyr.)

ZAŁĄCZNIKI: