Uwaga!!! - ważna informacja

Utworzono dnia 27.09.2020

Proszę Państwa

Pragnę poinformować, że jedna z naszych nauczycielek miała kontakt z osobą z dodatnim wynikiem testu na Covid-19. Nauczycielka ta jest na kwarantannie, miała robiony wymaz i oczekuje na wynik.

W związku z zaistniała sytuacją Dyrektor Szkoły w porozumieniu z Wójtem Gminy Bądkowo i Przewodniczącą Rady Rodziców postanowił, że poniedziałek 28.09.2020 jest dniem wolnym od zajęć w ramach dni wolnych od zajęć dydaktyczno-wychowawczych. Jednocześnie informuję, że dla dzieci i uczniów, których rodzice nie mogą zapewnić opieki, w szkole zorganizowane będą zajęcia opiekuńczo wychowawcze (dowóz we własnym zakresie)

Zgodnie z zaleceniami Sanepidu w Aleksandrowie Kuj. wszelkie decyzje w sprawie dalszej działalności szkoły będą podejmowane po uzyskaniu wyniku testu.

Proszę o stosowanie się Państwa do wszystkich zaleceń i obostrzeń znajdujących się w wytycznych GIS, MEN i MZ, w ogólnych i szczegółowych procedurach organizacji pracy w czasie zagrożenia epidemicznego w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Bądkowie.

Wytyczne GIS, MEN, MZ (kliknij)

Ogólne procedury organizacji pracy i postępowania w czasie zagrożenia epidemicznego w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Bądkowie od 1 września 2020 r. (kliknij)

Szczegółowa organizacja zajęć w przedszkolu i oddziałach przedszkolnych od 1 września 2020r.

Szczegółowa organizacja pracy w klasach I- III od 1 września 2020r.

Szczegółowe procedury organizacji pracy z uczniami klas IV- VIII od 1 września 2020r.