Uwaga!!! - ważny komunikat

Utworzono dnia 05.10.2020

Od dnia 06.10.2020r. szkoła wznawia działalność w trybie stacjonarnym.

Po uzyskaniu informacji od Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Aleksandrowie Kuj. o braku nowych, związanych ze szkołą,  potwierdzonych przypadków Covid-19 na terenie gminy Bądkowo Zespół Szkolno-Przedszkolny w Bądkowie od wtorku (06.10.2020r.) wznawia swoją działalność w trybie stacjonarnym.

W związku z tym, że powiat Aleksandrów Kuj. i tym samym gmina Bądkowo, znajdują się w strefie czerwonej, zmieniły się obostrzenia dotyczące między innymi komunikacji publicznej. W środkach transportu zbiorowego (autobusach)  pasażerowie mogą zajmować do 50 proc. wszystkich dostępnych miejsc, przy czym jednocześnie obowiązuje zasada, że zajętych może być 100 proc. miejsc stojących i max. 50 proc. siedzących. Obowiązuje nakaz zasłaniania nosa i ust. Proszę o wzięcie pod uwagę wskazówek dla rodzica Ministerstwa Edukacji Narodowej, a w szczególności „W miarę możliwości unikaj transportu publicznego w drodze do/z szkoły pomyśl o spacerze, rowerze.”
Przypominam Państwu o zaleceniach i obostrzeniach znajdujących się w wytycznych GIS, MEN i MZ, w ogólnych i szczegółowych procedurach organizacji pracy w czasie zagrożenia epidemicznego w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Bądkowie.  Zgodnie ze wskazówkami MEN, proszę o przypomnienie ich uczniom.

Wytyczne GIS, MEN, MZ (kliknij)

Ogólne procedury organizacji pracy i postępowania w czasie zagrożenia epidemicznego w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Bądkowie od 1 września 2020 r. (kliknij)

Szczegółowa organizacja zajęć w przedszkolu i oddziałach przedszkolnych od 1 września 2020r.

Szczegółowa organizacja pracy w klasach I- III od 1 września 2020r.

Szczegółowe procedury organizacji pracy z uczniami klas IV- VIII od 1 września 2020r.