Warsztaty kreatywne w przedszkolu

Utworzono dnia 21.06.2021

25 maja dzieci z przedszkola i oddziałów przedszkolnych uczestniczyły w warsztatach mydlarskich pod opieką animatora z centrum ModraSova. Przedszkolaki najpierw zostały zapoznane z historią powstania mydła, dowiedziały się jakich składników należy użyć, aby je przygotować oraz co sprawia, że tak pięknie pachnie. Dzieci samodzielnie wybierały kształty, dekorowały ozdobami, nadawały swoim bajkowym mydełkom niepowtarzalny zapach i kolor. Następnie pomagały w pakowaniu wytworów swojej pracy. A wszystko po to, żeby… no właśnie, żeby sprawić radość swoim kochanym rodzicom. Mydełka stanowiły bowiem upominki dla rodziców z okazji ich święta.

Przedszkolaki z dumą i satysfakcją wręczyły rodzicom własnoręcznie przygotowane prezenty. (B.O)

Warsztaty kreatywne w przedszkolu

Utworzono dnia 21.06.2021, 08:41