Wracamy do szkoły

Utworzono dnia 28.05.2021

Od dnia 31 maja 2021r. (poniedziałek) wszyscy uczniowie wracają do nauki stacjonarnej. Pracujemy zgodnie z planem. Odjazdy i przyjazdy autobusów odbywają się zgodnie z rozkładem jazdy (zakładka plany na stronie szkoły)

1 czerwca - Dzień Dziecka -  organizacja

1 czerwca 2021r. w naszej szkole jest dniem wolnym od zajęć dydaktycznych. W przypadku dobrej pogody (brak opadów) spotykamy się na zajęciach rekreacyjno-sportowych w celu poprawy naszej tężyzny fizycznej i odbudowania relacji. W związku z tym następuje zmiana godzin i ilości kursów autobusów

Pierwszy kurs autobusu: (klasy 4-8) – 7.10
Drugi kurs autobusu (oddziały przedszkolne, klasy 1-3) – 8.10

Zajęcia klasy 4-8
8.00-8.30 – zajęcia z wychowawcą, przygotowanie do rozgrywek
8.30 – losowanie grup i rozgrywki siatkarskie (prawa strona boiska)

Odjazd: godzina 14.20

Oddziały przedszkolne
9.00-10.00 –  schodzenie się dzieci, zajęcia w klasach, śniadanie
10.00 – gry i zabawy rytmiczno-taneczne oraz ruchowe (bieżnia)
12.00 – „Sprintem do maratonu” – Ogólnopolski Maraton Przedszkolaków.
Odjazd: godzina 13.20

9.00 – 9.30  - zajęcia z wychowawcą, przygotowanie do rozgrywek
9.30 – losowanie grup i rozgrywki na torze przeszkód (rzutnia do pchnięcia kulą)
Odjazd: godzina 13.20

Rada Rodziców zapewnia dodatkowe atrakcje: zjeżdżalnie i basen z kulkami, kino 7d, kiełbaski z grilla i woda mineralna. Nagroda niespodzianka dla wszystkich uczestników.

W przypadku deszczowej pogody spotykamy się w klasach na zajęciach opiekuńczo-wychowawczych realizowanych zgodnie z planem zajęć. Dojazdy odbywają się zgodnie z obowiązującym rozkładem jazdy autobusów.