Zakończenie Roku Szkolnego 2020/2021

Utworzono dnia 25.06.2021

Rok szkolny 2020/2021 dobiegł końca. Był to już drugi trudny i nietypowy rok pracy ze względu na kolejne fale pandemii.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim rodzicom i ich dzieciom za całoroczną ciężką pracę i trud oraz zaangażowanie w realizację zadań, które stały przed nami w tym roku szkolnym. Wiemy jak wiele wysiłku kosztowało Państwa poradzenie sobie z wyzwaniami zdalnej edukacji.

Życzymy bezpiecznego wypoczynku w czasie wakacji. Wykorzystajmy ten czas, aby uzupełnić siły i energię na nowy rok szkolny. Dbając o nasze wspólne dobro, za Ministerstwem Edukacji i Nauki, zachęcamy uczniów, którzy ukończyli 12. rok życia do szczepień przeciwko COVID-19.

Mamy nadzieję, że rok szkolny 2021/2022 będzie mógł być realizowany w tradycyjny sposób. Słuchając wypowiedzi uczniów w trakcie zakończenia roku szkolnego, dochodzimy do wniosku, że wszyscy tego bardzo pragną.

Dyrektor i Panie Wicedyrektor

Więcej zdjęć wkrótce