Być kobietą, być kobietą, czyli Dzień Kobiet w przedszkolu

Utworzono dnia 25.03.2024

8 MARCA – to wyjątkowy dzień w roku. Wtedy swoje święto obchodzą wszystkie kobiety, zarówno te duże, jak i te małe. W tym szczególnym dniu wszyscy chłopcy w każdej grupie składali życzenia dziewczynkom i swoim paniom. Było dużo radości,uśmiechów i dobrej zabawy.

Chłopcy z wszystkich grup śpiewali „100 lat”, wręczali drobne upominki przygotowane przez rodziców. Tego dnia w przedszkolu brzmiała taneczna muzyka, w rytm której bawiły się zarówno dziewczynki, jak i chłopcy. Z dziewczęcych buziek uśmiech nie schodził przez cały dzień, a chłopcy zachowywali się jak prawdziwi gentelmeni, byli przemili, uczynni i sympatyczni. Tak wspaniały dzień zakończył słodki poczęstunek.

Święto Kobiet, które corocznie obchodzimy w naszym przedszkolu, to doskonały sposób do kształtowania u dzieci nawyku pamiętania o ważnych datach i obdarowywania miłymi gestami swoich najbliższych. Wszystkie panie i dziewczynki dziękują chłopcom za piękne życzenia, kwiaty i promienny uśmiech. (M.G)

Być kobietą, być kobietą, czyli Dzień Kobiet w przedszkolu

Utworzono dnia 25.03.2024, 14:00