Cała Polska czyta dzieciom

Utworzono dnia 03.10.2019

Maluchy z Przedszkola Samorządowego przy ZSP w Bądkowie  pod czujnym okiem wychowawczyni przyłączyły się do Międzynarodowego Projektu Czytelniczego pt. „Magiczna Moc Bajek”. Projekt jest odpowiedzią na realizację podstawowych kierunków polityki oświatowej Ministerstwa Edukacji Narodowej w roku szkolnym 2019/2020 oraz założeń podstawy programowej wychowania przedszkolnego.

Rozpoczynamy wielką, niezapomnianą przygodę do zaczarowanego świata baśni i bajek, przed nami szereg działań do wykonania, a efektem końcowym niech będzie nawiązanie przyjaźni dziecka z książką, przyjaźni na całe życie…

Podczas realizacji projektu systematycznie będziemy współpracować z oddziałami przedszkolnymi, wspólnie realizując poszczególne moduły. A pierwsze zadanie już zostało postawione – konkurs plastyczny pt. „Moja ulubiona postać z bajki”. A więc przedszkolaki bierzemy się do pracy! Regulamin konkursu w załączniku. Serdecznie zachęcamy do udziału. (B.O)

ZAŁĄCZNIKI: