Egzamin ósmoklasisty zakończony

Utworzono dnia 26.05.2022

W dniach 24-26 maja 2022r. odbył się egzamin ósmoklasisty, do którego przystąpiło 57 uczniów Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Bądkowie.

Przez trzy dni egzaminów ósmoklasiści wykazywali się swoją wiedzą zdobytą w czasie nauki w szkole podstawowej. Pierwszego dnia zmierzyli się z pytaniami z języka polskiego, drugiego – z matematyki, a w ostatnim dniu odpowiadali na zadania z zakresu języka angielskiego.

Egzamin ósmoklasisty przebiegał bez zakłóceń. Zarówno uczniowie, jak i członkowie zespołów nadzorujących poradzili sobie znakomicie z postawionymi przed nimi wymaganiami.

Wyniki tegorocznego egzaminu ósmoklasisty będą znane 1 lipca 2022r od godziny 10.00. Wyniki egzaminu ósmoklasisty uczniom podaje dyrektor szkoły. Ponadto zostaną one udostępnione dla uczniów w ZIU (link). Zaświadczenia o wynikach będą wydawane uczniom 8 lipca 2022r. Mamy nadzieję, że wszyscy nasi uczniowie klas ósmych dostaną się do wybranych przez siebie szkół ponadpodstawowych. (dyr.)