Glory to God – Chwała Bogu

Utworzono dnia 04.01.2024

„Glory to God - Chwała Bogu” – hasłem tegorocznych jasełek. W piątek 22 grudnia uczniowie klas 5-8 zaprezentowali NIETYPOWE  jasełka, wprowadzając nas w świąteczną atmosferę. Znana historia narodzenia Jezusa przedstawiona została tym razem w wersji angielsko - polskiej. Na scenie można było podziwiać Maryję, Józefa, Trzech Króli, Heroda, Archanioła Gabriela oraz Pastuszków, którzy swoje kwestie mówili w języku angielskim. Oprócz kwestii aktorów, każda ze scen była wprowadzana przez narratora w języku angielskim, a następnie tłumaczona na język polski. Uroku inscenizacji dodały wykonane również w wersji polsko – angielskiej  „Silent Night” i „We wish you a Merry Christmas”, a także wspaniałe pokazy taneczne. Na scenie nie zabrakło również instrumentów, które uświetniły całą inscenizację.
Uwieńczeniem przedstawienia była kolejna część przygód Mr Black’a, który tym razem, przebrany za króliczka wielkanocnego przekonany był, że nadchodzą święta Wielkanocne. Merry Christmas everyone! (M.N, I.L-P., A.P., Ł.N.)

Glory to God – Chwała Bogu

Utworzono dnia 04.01.2024, 11:55