Inauguracja Roku szkolnego 2021/2022

Utworzono dnia 27.08.2021

Szanowni Rodzice i Opiekunowie!

Dnia 01 września 2021 r. rozpoczynamy nowy rok szkolny 2021/2022 w trybie stacjonarnym.Planujemy następujący porządek inauguracji roku szkolnego 2021/2022:

9.00 - Msza święta - w kościele parafialnym w Bądkowie
10.00 - Rozpoczęcie roku szkolnego dla klas V-VIII (boisko szkolne)
11.00 - Rozpoczęcie roku szkolnego dla klas I-IV (boisko szkolne)
12.00 - Rozpoczęcie roku szkolnego dla oddziałów przedszkolnych (boisko szkolne)

W przypadku nieprzyjaznych warunków atmosferycznych, po mszy świętej, zapraszamy uczniów bezpośrednio do sal lekcyjnych wg wykazu (wykaz w załączniku). Rozkład jazdy autobusów w dniu 01.09.2021 (rozkład w załączniku).

W trosce o wspólne bezpieczeństwo zdrowotne, rekomendujemy, aby w klasach II - III, V - VIII w spotkaniach z wychowawcami uczestniczyli sami uczniowie. W oddziałach przedszkolnych, klasach pierwszych i czwartych każdemu uczniowi może towarzyszyć jedna osoba dorosła w maseczce i z zachowaniem dystansu społecznego.

Informujemy, że od 1 września 2021r. nastąpiła zmiana trasy autobusu czerwonego i zielonego. Szczegóły w załącznikach (Szczegółowy wykaz przystanków na trasach autobusowych od 1 września 2021r.) i (Mapka tras autobusów od 1 września 2021r.).

Szanowni Państwo, ze względu na dynamiczną sytuację prosimy o systematyczne śledzenie informacji na stronie szkoły na wypadek zmian.

ZAŁĄCZNIKI: