Klasowi Artyści u Dyrektora

Utworzono dnia 22.05.2023

W ramach nowej inicjatywy w klasach I-III tj. cyklicznych, comiesięcznych spotkań uczniów na „Herbatce z Dyrektorem” w miesiącu kwietniu przyszła kolej na uczniów, którzy otrzymali tytuł Klasowego Artysty. Uczniowie zostali wybrani przez Wychowawców klas. Są to dzieci wyróżniające się zdolnościami plastycznymi, uczestniczące w konkursach artystycznych i nierzadko mający osiągnięcia w tej dziedzinie.

Wyróżnieni uczniowie to:

klasa 1a – Aleksandra Gawrońska
klasa 1b – Nina Tuszyńska
klasa 2a – Amelia Więckowska
klasa 2b – Szymon Wawrzyńczak
klasa 3a – Kacper Klarzyński
klasa 3b – Lena Pawlak

Spotkanie z Panem Dyrektorem przebiegło w bardzo miłej atmosferze. Uczniowie otrzymali dyplomy oraz upominki – kubki z logiem szkoły. Rozmowa z Panem Dyrektorem była na pewno dla uczniów wielkim wyróżnieniem na tle zespołu klasowego. Regularne spotkania wybranych uczniów na „Herbatce z Dyrektorem” powinny zachęcić pozostałych do dodatkowej pracy. Wszystkim wyróżnionym serdecznie gratulujemy! (M.S., A.S.)

Klasowi Artyści u Dyrektora

Utworzono dnia 23.05.2023, 09:40