Klasowy ogródek

Utworzono dnia 12.04.2023

Wraz z nadejściem wiosny klasy 1a i 1b wraz z nauczycielami w ramach edukacji przyrodniczej podjęły się bardzo odpowiedzialnego zadania – posadziły wiosenne cebulki oraz kwiatki. Praktyczne zajęcia bardzo spodobały się uczniom, dzieci z dużym zaangażowaniem pracowały przy roślinach. Przed sadzeniem dzieci zostały zapoznane z częścią teoretyczną – przyswoiły sobie etapy wzrostu rośliny oraz warunki jakich potrzebuje do prawidłowego rozwoju.

Dzięki zakładaniu własnej hodowli dzieci aktywnie uczestniczą w poznawaniu przez doświadczenie otaczającego nas środowiska, uczą się systematycznej pielęgnacji roślin poprzez podlewanie i doglądanie w czasie pełnienia dyżurów. Dziękujemy Rodzicom za dostarczenie wszystkich niezbędnych materiałów do realizacji zajęć. (A.S., K.G., D.W.)

Klasowy ogródek

Utworzono dnia 12.04.2023, 09:22