"Kolorowa jesień" - wyniki konkursu

Utworzono dnia 12.11.2021

Mając na uwadze uwrażliwianie dzieci na piękno otaczającej nas przyrody zorganizowano  w naszej szkole konkurs plastyczny skierowany do przedszkola i oddziałów przedszkolnych pt. „Kolorowa Jesień”. Głównym celem konkursu było zwrócenie uwagi na bogactwo i różnorodność kolorów występujących w tej porze roku oraz promowanie osiągnięć dzieci uzdolnionych plastycznie. Zainteresowanie konkursem było bardzo duże, wpłynęły aż 73 prace, a każda z nich była piękna i wyjątkowa. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpiło 20 października 2021r. Tematyka konkursu wpisuje się w zadania projektu edukacyjnego realizowanego przez oddziały przedszkolne pt. „Z kulturą mi do twarzy”. Komisja konkursowa w składzie pani Aleksandra Szkudlarek i pani Aneta Nowicka miała nie lada problem z ustaleniem, które prace wyróżnić. Zwracano uwagę na samodzielność wykonanej pracy, zgodność z tematem, estetykę oraz ogólne wrażenie artystyczne. Po długich naradach wyniki konkursu w poszczególnych kategoriach wiekowych przedstawiają się następująco:

• 3 – latki

I miejsce – Adam Szopa
II miejsce – Marcelina Piotrowska
III miejsce – Mateusz Koss
Wyróżnienia: Witek Marciniak, Fabian Skowrońki, Aniela Pańka

• 4 – latki

I miejsce – Mikołaj Galczak
II miejsce – Alina Chmielewska
III miejsce – Antoni Urbański
Wyróżnienia: Lena Nowak, Bartek Kurzyp, Zuzia Przybysz, Zuzia Dorsz

• 5 – latki

I miejsce – Martyna Kretkowska
II miejsce – Wojciech Pacholski
III miejsce – Kacper Przybysz
Wyróżnienia: Wojtek Wochna, Izabela Jasińska, Tomasz Pacholski

• 6 – latki

I miejsce – Jan Kiciński
II miejsce – Aleksandra Gawrońska
III miejsce – Nina Tuszyńska
Wyróżnienia: Ania Jaskólska, Wiktor Przekwas – Budziszewski, Zuzanna Szczupakowska, Igor Marciniak

Fundatorem nagród jest Zespół Szkolno – Przedszkolny w Bądkowie. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i wszystkim uczestnikom, Wasze prace były naprawdę wspaniałe!. Dziękujemy rodzicom za wsparcie przedszkolaków podczas wykonywania prac. Gorąco zachęcamy wszystkich do udziału w kolejnych konkursach. Organizatorzy: Bożena Ogrodowska, Michalina Gawrońska

"Kolorowa jesień"

Utworzono dnia 12.11.2021, 12:53