KONCERT MIKOŁAJKOWY

Utworzono dnia 02.01.2024

Mikołajki obchodzone 6 grudnia to wyjątkowy czas, na który z utęsknieniem czekają wszystkie dzieci. W klasach młodszych ten dzień był obchodzony szczególnie ze względu na zorganizowany przez uczniów klas 1-3 koncert mikołajkowy. Podczas występu mogliśmy wysłuchać pięknych piosenek o św. Mikołaju oraz świątecznych wierszy recytowanych przez dzieci. Biało-czerwona dekoracja idealnie oddawała nastrój i tematykę przedstawienia dzieci z klas 1-3.

Występy z ochotą obserwowali zaproszeni goście z Klubu Dziecięcego „Chatka Puchatka”. Oczywiście najważniejszym gościem był sam św. Mikołaj, który po koncercie obdarował wszystkie dzieci skromnym upominkiem. Na koniec można było zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z Mikołajem. Niewątpliwie wyjątkowy nastrój i świąteczna oprawa pozwoliła wszystkim oderwać się od codziennych obowiązków i poczuć klimat nadchodzących świąt Bożego Narodzenia. (A.S., K.G., D.W.)

KONCERT MIKOŁAJKOWY

Utworzono dnia 04.01.2024, 10:21