Nasza szkoła bierze udział w akcji "Szkoły pełne talentów"

Utworzono dnia 20.09.2022

Sieć sklepów Lidl organizuje akcję mającą na celu doposażenie polskich szkół w bardzo prosty sposób, czyli poprzez codzienne zakupy. Wystarczy wydać na nie minimum 50 zł, w tym zakupić jeden owoc, bądź warzywo i przy wydawaniu paragonu poprosić o „talenciaka”. Jest to kupon, który bierze udział w akcji. Za każde kolejne wydane 50 zł otrzymujemy następny. Prowadzona jest również loteria, gdzie co dwa tygodnie każdy z zarejestrowanych „talenciaków” bierze udział w specjalnym losowaniu. Nagrodą główną w każdym z nich jest wyposażenie pracowni komputerowej. Dodatkowo każdy zarejestrowany kupon to jeden punkt dla wybranej szkoły. Wśród nagród znajduje się m.in. sprzęt sportowy, komputerowy, elektroniczny, mikroskopy, maty edukacyjne i wiele innych.

Jak zarejestrować „talenciaka”? Wystarczy wejść na stronę akcji (link poniżej) i poprzez wpisanie kodu z kuponu, bądź zeskanowanie kodu QR przypisać go do naszej szkoły. Można przynosić je również do specjalnych żółtych skrzynek, które znajdują się przy głównych wejściach do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego, a wtedy my zarejestrujemy „talenciaki”. Im więcej kuponów zbierzemy, tym więcej nagród otrzyma nasza szkoła. Akcja wydawania kuponów trwa do 20 listopada. W systemie widniejemy jako Szkoła Podstawowa w Bądkowie. (K.M.)

Link do instrukcji (mechanizm akcji) - kliknij

Link do naszej szkoły (rejestracja talenciaków) - kliknij