„Nauka to podróż, która trwa przez całe życie.”

Utworzono dnia 18.10.2023

„Nauka to podróż, która trwa przez całe życie.” To hasło przewodnie tegorocznego Dnia Edukacji Narodowej,  który obchodziliśmy w naszej szkole. Spotkanie rozpoczęło się częścią oficjalną, w której odśpiewaliśmy Hymn, a następnie głos zabrał Pan dyrektor oraz zaproszeni goście. Po przemówieniach zostały wręczone nagrody dla nauczycieli. Wszystkim nagrodzonym składamy serdeczne gratulacje.

Kolejnym punktem była część artystyczna przygotowana przez uczniów naszej szkoły. Pierwsza w żartobliwy sposób przedstawiła realia pracy w szkole. Natomiast w drugiej uczniowie klas siódmych zaprezentowali swoje umiejętności językowe poprzez prezentację skeczu w wersji polsko - angielskiej o nauczycielu, "Mr Black'u", który zaspał na Rozpoczęcie Roku Szkolnego. Krótka inscenizacja była wesołą kontynuacją przygotowanej części artystycznej.

Na zakończenie odbył się quiz dla nauczycieli. Uczniowie wcielili się w rolę swoich belfrów, których zadaniem z kolei było odnaleźć siebie w poszczególnych postaciach. Uczniowie fantastycznie wczuli się w rolę, co można podziwiać na fotorelacji. Żaden z pedagogów nie miał wątpliwości, który z nich kryje się pod przebraniem.  Radości nie było końca, a pomysły młodzieży zachwyciły wszystkich.

Wszystkim Nauczycielom, Pracownikom Oświaty i Przyjaciołom szkoły życzymy spełnienia wszystkich oczekiwań, radości z codziennego trudu dawania siebie bez reszty młodemu pokoleniu, osobistego szczęścia i wdzięczności w sercach wychowanków. (I L-Paliwoda, M. Nowakowska, P. Popławski, Fotorelacja: Ł. Nowakowski)

Mam przyjemnosć poinformować że nauczyciele naszej szkoły zostali wyróżnieni. Medal za Długoletnią Służbę otrzymała Pani Anita Przywitowska. Medal Komisji Edukacji Narodowej: Pan Janusz Graczyk, Pani Lidia Łuczak. Nagrodę Ministra Edukacji i Nauki otrzymała Pani Beata Wyborska. Nagrody Wójta Gminy Bądkowo: Pan Janusz Graczyk, Pani Izabela Lewandowska-Paliwoda, Pani Monika Skrzynecka, Pani Dorota Strzelecka, Pani Aleksandra Szkudlarek. Nagrody Dyrektora Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Bądkowie: Pani Renata Bartkowska, Pani Anna Bury, Pani Agnieszka Danielewska, Pani Agnieszka Figas, Pani Natalia Krzesiak, Pan Andrzej Kuczyński, Pani Joanna Kwiatkowska, Pani Małgorzata Kwiatkowska, Pani Lidia Łuczak, Pan Krzysztof Madajczyk, Pani Katarzyna Moraczewska-Nowak, Pani Wioleta Niemczyk, Pani Monika Nowakowska, Pan Łukasz Nowakowski, Pani Małgorzata Strzelecka, Pani Beata Wesołowska, Pani Dorota Wochna, Pani Estera Żywica. (dyr)

„Nauka to podróż, która trwa przez całe życie.”

Utworzono dnia 18.10.2023, 10:15