Ogólnopolska Olimpiada "Olimpusek" w klasach 1-3

Utworzono dnia 18.07.2022

W ostatnim tygodniu roku szkolnego pan Dyrektor wręczył uczniom klas 1-3 nagrody książkowe oraz dyplomy za uzyskane wyniki w ogólnopolskiej olimpiadzie "Olimpusek". Uczniowie przystępując do olimpiady sprawdzali swoje wiadomości oraz umiejętności z języka polskiego, matematyki i języka angielskiego. Poprzez udział w konkursie dzieci rozwijały samodzielność, twórczość, logiczne myślenie oraz odkrywały swoje talenty. W olimpiadzie wzięło udział 54 uczniów. Tytuł laurata z poszczególnych przedmiotów uzyskało 16 uczniów.

Język angielski:
klasy pierwsze: Wiktoria Bajerska

Język polski:
klasy pierwsze: Zosia Gapska, Alicja Kudlińska, Gabrysia Szopa,
klasy drugie: Nina Kowalska, Mateusz Wochna,
klasy trzecie: Jan Stangreciak, Zuzia Stępkowska

Matematyka:
klasy pierwsze: Fabian Rajkiewicz, Iga Przybysz, Zosia Gapska,  Alicja Kudlińska,  Adrian Gębka, Gabrysia Szopa,
klasy drugie:  Jakub Wicher, Mateusz Wochna.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.( D.W., M.S.)