OGÓLNOPOLSKI KONKURS LOGOPEDYCZNY z okazji Europejskiego Dnia Logopedy

Utworzono dnia 06.06.2022

Z radością informuję, że dwie uczennice naszej szkoły zostały laureatami kolejnego ogólnopolskiego konkursu logopedycznego. Był to konkurs organizowany przez Niepubliczną Szkołę Podstawową w Inowrocławiu z okazji Europejskiego Dnia Logopedy. Jego celem było zachęcenie dzieci i młodzieży do aktywności pozaszkolnej, umożliwienie odniesienia sukcesu oraz podniesienie samooceny dzieci uczęszczających na zajęcia logopedyczne. Patronat honorowy nad konkursem objął Prezydent Miasta Inowrocławia.

Konkurs podzielony był na trzy kategorie wiekowe:

• grupa 1- dzieci w wieku przedszkolnym - zadaniem tej grupy było wykonanie pracy plastycznej pt. "U logopedy"- w tej kategorii udział wzięły Sara Kostańska oraz Asia Uchwat z oddziałów przedszkolnych.
  • grupa 2 - dzieci z klas 1-3 - zadaniem tej grupy było ułożenie wierszyka z głoskami trudnymi pod względem wymowy – w tej kategorii I MIEJSCE zdobyła uczennica klasy 3a AMELIA PIASECKA.
  • grupa 3 - uczniowie klas 4-8 - wykonywali pomoc logopedyczną i tutaj zdobywczynią II MIEJSCA została ALICJA OLEJNICZAK z klasy 5a. W tej kategorii udział wzięli także Lena Kołtun, Nikola Puchalska, Jakub Momot i Czarek Rajewski z klas czwartych. GRATULACJE! Katarzyna Moraczewska-Nowak (logopeda)