Piłkarskie Sukcesy Tymona

Utworzono dnia 01.02.2022

Tymon Piński, uczeń  klasy 3a Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Bądkowie, otrzymał powołanie do Reprezentacji U10 Polish Soccer Skills - sezon 2021/2022. Jest to ogromne wyróżnienie dla zawodnika, gdyż powołanie do reprezentacji otrzymują wyłącznie osoby, które w trakcie obozów organizowanych w 2020 i 2021 roku przez Polish Soccer Skills wykazały się ogromnym potencjałem piłkarskim oraz motorycznym.

Reprezentacja Polish Soccer Skills to projekt, którego celem jest rozwijanie i upowszechnianie profesjonalnego szkolenia piłkarskiego dzieci i młodzieży, ma pomóc najbardziej perspektywicznym zawodnikom w ich dalszym rozwoju. Tymon rozwija swoją pasję od wielu lat, obecnie trenuje w Klubie Wisła Płock. Dzięki angażowi miał możliwość udziału w uroczystości inauguracyjnej Reprezentacji Polish Soccer Skills na Narodowym Stadionie w Chorzowie. W trakcie sezonu 2021/2022 będzie uczestniczył w krajowym  zgrupowaniu w Centralnym Ośrodku Sportu, Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Cetniewie,  a już wiosną będzie uczestnikiem zagranicznego zgrupowania, w trakcie którego jego reprezentacja zmierzy się z młodzieżowymi drużynami klubów Bundesligi, La Liga, Premier League, czy Serie A.

Tymon jest uczniem, który osiąga także wysokie wyniki w nauce oraz różnego rodzaju konkursach przedmiotowych, szkolnych i ogólnopolskich. Gratulacje dla Tymona, życzymy dalszych sukcesów! (M.A.)