„POLSKA ZŁOTA JESIEŃ JEST WŚRÓD NAS

Utworzono dnia 10.01.2023

Dobiegła końca niezwykle piękna i barwna pora roku a w raz z nią zakończył się konkurs fotograficzno-przyrodniczy „POLSKA ZŁOTA JESIEŃ JEST WŚRÓD NAS”. Miejsca zostały przyznane, dyplomy i nagrody rozdane, zatem zapraszam do obejrzenia prezentacji podsumowującej konkurs.

Nawiązując do polityki oświatowej państwa i jej priorytetów; Wychowanie zmierzające do osiągnięcia ludzkiej dojrzałości poprzez kształtowanie postaw ukierunkowanych na prawdę, dobro i piękno, uzdalniających do odpowiedzialnych decyzji, zorganizowano konkurs fotograficzno-przyrodniczy, zatytułowany „Polska złota jesień jest wśród nas”.

Wszystkie zdjęcia były niezwykle barwne, pokazujące polską złotą jesień naszej małej ojczyzny. Dzięki uprzejmości Pana Dyrektora uczestnicy otrzymali dyplomy a dofinansowanie szkolnej Rady Rodziców pozwoliło aby wszyscy uczniowie biorący udział w konkursie zostali nagrodzeni drobnymi upominkami, które pomogą im w rozwijaniu swoich artystycznych pasji lub w kontaktach między rówieśnikami. Wystawę zdjęć można obejrzeć na korytarzu nowej części szkoły a w późniejszym terminie zdjęcia będą wykorzystane w projekcie „Kujawy w poezji i piosence” realizowanym przez Panią Izabelę Lewandowską-Paliwoda. Prezentacja otworzy się po kliknięciu w zdjęcie. Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkim za udział dziękujemy. (AD, IL-P)