„Przedszkolaki poznają zwierzaki”

Utworzono dnia 02.11.2022

W ramach programu „Przedszkolaki poznają zwierzaki” dwudziestego października br. odwiedzili  nas niezwykli goście – jaszczurki, agamy brodate, o wdzięcznych imionach Furia i Boldek. Pani Aneta, opiekunka zwierząt, zaprezentowała swoich podopiecznych, którzy z gracją spacerowali po przedszkolnym dywanie. Dzieci miały okazję dowiedzieć się wielu ciekawych historii o życiu i zwyczajach jaszczurek miedzy innymi o tym, że gdy są zdenerwowane zmieniają barwę. Niektórzy byli bardzo zawiedzeni, ponieważ zwierzątka czuły się bardzo dobrze i były przyjaźnie nastawione. Wszystkie chętne dzieci, mogły je dotknąć, pogłaskać a nawet wziąć na ręce i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

Zajęcia wywołały wiele emocji, wzbogaciły wiedzę dzieci pokazując, fascynujący świat  zwierząt. (A.M.)

„Przedszkolaki poznają zwierzaki”

Utworzono dnia 02.11.2022, 09:17