Przedszkolaki z wizytą u zwierząt

Utworzono dnia 01.12.2021

Dzieci z przedszkola oraz grupy 0A udały się z wizytą do Państwa Kaczmarków z Gabinetu Weterynaryjnego „Bądkovet”. Celem naszej wycieczki było umożliwienie dzieciom kontaktu z różnymi zwierzętami, nie tylko hodowlanymi. Przedszkolaki z ogromnym zainteresowaniem słuchały, gdy Pan Weterynarz przedstawiał poszczególne zwierzęta. Ogromne zainteresowanie wzbudził konik Samuraj - Pan Kryspin pozwolił dzieciom nakarmić zwierzątko oraz przedstawił jego poszczególne części ciała. Serca wszystkich dzieci skradły również szczurki, pieski duże i małe, czarna wiewiórka, kolorowe papużki, a także świnka hodowlana Peppa oraz świnka chińska George. Zwierzątka były niezwykle łagodne, pozwalały się głaskać i dotykać.

Na zakończenie każdy dostał od Państwa Kaczmarków słodkiego lizaka. Pełni wrażeń i dobrego humoru wróciliśmy do przedszkola. Bardzo dziękujemy Państwu  Kaczmarkom za tak miłe przyjęcie i poświęcony czas, który na pewno pozostanie w pamięci dzieci na bardzo długo. (J.D.)

Przedszkolaki z wizytą u zwierząt

Utworzono dnia 01.12.2021, 10:29