Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia - klasy młodsze

Utworzono dnia 02.11.2022

Uczniowie klas 2-3 obchodzili Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Akcja miała na celu zachęcenie do uczenia się matematyki w przyjemny sposób oraz utrwalenie tabliczki mnożenia w formie zabawy. Uczniowie grali w domino, układali puzzle, kolorowali według kodu, układali hasła zgodnie ze wskazówkami, uczestniczyli w zabawach ruchowych. Chętni uczniowie wzięli udział w konkursie o tytuł Klasowego Mistrza Tabliczki Mnożenia. Wszyscy uczestnicy wykazali się bardzo dobrą znajomością tabliczki mnożenia, a o zwycięstwie decydowała bezbłędność i szybkość wykonywanych działań. Zwycięzcami w poszczególnych klasach zostali:

- Jan Prentnicki – klasa 2A;
- Igor Puchalski – klasa 2B;
- Mateusz Wochna – klasa 3A;
- Nikolas Dzioba – klasa 3B.

Gratulujemy Klasowym Mistrzom Tabliczki Mnożenia i wszystkim uczestnikom. (A.B.; M.S.)