Szalony, wiosenny tydzień - podsumowanie

Utworzono dnia 04.04.2024

Szalony, wiosenny tydzień - Brzmi ekscytującą! Już dziś zapraszamy państwa do obszernej fotorelacji, która pokaże, jak  świetnie się bawiliśmy w dniach od 18 do 22 marca.

18.03 - Dzień bez plecaka. Była to ciekawa inicjatywa, zachęcająca uczniów do zabrania książek i niezbędnych przyborów do szkoły w nietuzinkowych opakowaniach. Najciekawsze z nich to  min. grill, szuflada, wózek dla lalek, wiaderko i wiele, wiele innych.

19.03 - Dzień na opak- „na ręby”, „na lewą stronę”-  był to wyjątkowy dzień, który wprawił w zakłopotanie niejednego nauczyciela, chcącego mówić „założyłeś bluzkę na lewą stronę ”.

20.03 - Dzień żaby. W tym dniu w naszej szkole królował kolor zielony, ahh! Ile on obudził w nas nadziei na nadchodzącą wiosnę .

21.03 - Dzień w którym nasi uczniowie solidaryzowali się z chorymi na Zespół Downa przez założenie dwóch różnych skarpetek.

22. 03 - Finał wiosennego tygodnia, to dzień szalonej fryzury. W tym dniu ciężko było rozpoznać naszych uczniów. Ich metamorfozy były  niepowtarzalne.

Jak zawsze przy takich akcjach nasza młodzież i dzieci udowodniły, że wyobraźnia nie zna granic. Na korytarzu codziennie było wesoło i kolorowo. Te wyjątkowe dni upłynęły w bardzo miłej i serdecznej atmosferze, przy tym sprawiły one frajdę nie tylko uczniom ale również nauczycielom. Niezmiernie cieszymy się, że znaleźliśmy też sprzymierzeńców naszego wiosennego, tygodniowego challengu wśród maluszków z grupy Biedronek wraz z wychowawczynią panią Esterą Żywicą. Nad całością przedsięwzięcia czuwali członkowie SU i Pani Iza. (I L-P)

Szalony, wiosenny tydzień - podsumowanie

Utworzono dnia 04.04.2024, 12:12