Utworzono dnia 05.04.2022

Walentynki u przedszkolaków!

14 lutego 2022r. dzieci z przedszkola i oddziałów przedszkolnych w czerwonych strojach, w salach udekorowanych serduszkami świętowały dzień miłości i przyjaźni. Był to czas na poznanie tradycji walentynkowych, integrację grup podczas zabaw przy muzyce, doskonalenie sprawności manualnej przy wykonywaniu różnych tematycznie powiązanych prac plastycznych. Nie obyło się także bez oglądania filmów animowanych o zakochanych bohaterach.

Dzień przepełniony był atrakcjami oraz pogadankami na temat znaczenia miłości i przyjaźni w naszym życiu. Na koniec każde z dzieci otrzymało balon i lizaka w kształcie serduszka, a także Walentynkę od swojej pani. Był to dla wszystkich dzień pełen miłych wrażeń. (B.O)

Walentynki w klasach 1-4

W tym dniu w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Świętego Walentego. Zgodnie z tradycją walentynkową w tym dniu obdarowujemy bliskie nam osoby słodkimi upominkami lub wysyłamy kartki z miłymi życzeniami. Jedną z najpopularniejszych zabaw organizowanych w szkole przez Samorząd Uczniowski z okazji Walentynek, jest poczta walentynowa. Niewątpliwie w tym roku szkolnym cieszyła się ona ogromnym zainteresowaniem wśród uczniów. W dzień walentynek korespondencja została doręczona przez przedstawicieli SU do poszczególnych klas. Nie zabrakło również wyrazów sympatii pod adresem nauczycieli i wychowawców.

Tego dnia prawie każdy uczeń miał na sobie jakiś element ubioru w czerwonym kolorze. Uczniowie wykonywali ciekawe prace plastyczne, które ozdobiły szkolne korytarze. Z pewnością tegoroczne walentynki sprawiły wszystkim uczniom wiele radości. (M.S.)

Walentynki 2022

Utworzono dnia 06.04.2022, 08:41